Poszukujemy dobrego fotografa

Poszukujemy dobrego fotografa

4,33 / 3 głosów

Szukasz profesjonalnego fotografa do swojej firmy? Nie martw się - to zadanie dla specjalistów.

Jeśli masz już portfolio, masz już swoje!

Jeśli nie masz czasu lub ochoty na skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa, z łatwością możesz go wynająć przez Internet. Nie jesteś zmuszony do inwestowania w profesjonalnego fotografa, ani nie będziesz musiał wysyłać paczki w celu dostarczenia do wybranej osoby. Wystarczy przesłać jedno zdjęcie do podanego. Usługa zrobienia jednego zdjęcia w kilka chwil daje bardzo wyjątkową zaletę, warto z niej skorzystać.

Przydatne sugestie

Wiele osób zastanawia się, co warto wiedzieć. Oto kilka przydatnych wskazówek.

  • Szukaj dobrego oświetlenia.
  • Nie pokazuj wszystkiego na swoim komputerze.

Bardzo często Twoje portfolio jest pokazywane w zbyt dużej liczbie. Możesz je uratować zarówno w przypadku negatywnych skutków, jak i w przypadku użytecznego obrazu, jaki mogą mieć.

Upewnij się, że zdjęcia są ostre.

Bardzo ważne jest, aby skupić się na szczegółach. Najczęściej oglądamy fotografię światła dziennego i cieni - najmniej powinniśmy pokazać najjaśniejsze miejsca, tło i całe zdjęcie.

Pamiętaj, że najlepsza rozdzielczość zdjęcia zrobionego lustrzanką cyfrową to 300 dpi.

Używaj tylko dobrych zdjęć.

Zależy nam, aby ich jakość była jak najlepsza. Koszt korzystania z usług profesjonalisty zostanie pokryty transakcją, natomiast z drugiej strony nie poznamy nawet liczby pikseli czy formatu zdjęć.

To tylko kilka bardzo ważnych zasad, których należy przestrzegać, aby mieć lepszą lub bardziej udaną transakcję ze stroną cyfrową - zawodowym fotografem.

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *